Kızılkaya Sanayi Sitesi

Satıştaki Projeler

İş merkezi projelerinden alışveriş merkezi projelerine, konut projelerinden site içi otoparklı modern tasarımlı villa projelerine kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren  KIZILKAYA İNŞAAT geçmişten aldığı tecrübeyle değişen ve gelişen Türkiye ye yakışan projeler üretmeye devam ediyor. 35 yıldır var olan inşaat sektörünün öncü kuruluşu KIZILKAYA,  genç ve dinamik ekibi, yeniliği takip eden ve hep daha iyi olmayı ilke edinen yönetimi ile kaliteli, nitelikli ve farklı projelerle karşınızda.

Ülkemizde olduğu gibi şehrimizde de giderek artan sanayi siteleri ihtiyacını görerek kendine özgü bakış açısı ve projelerini inşaat sektörünün  bu alanında da hayata geçirmeye hazırlanan KIZILKAYA İNŞAAT, Ereğli yolu üzerinde şehir merkezine 18 km mesafede, yeni açılan çevre yoluna ise 5 km mesafede sanayi sitesi yapımına başlıyor.

Modern tasarım anlayışının plandan cepheye kadar her alanda yansıtıldığı lüks ve kullanışlı iş yerlerinin bulunduğu proje yaklaşık 28.000 M2 arsa içinde 14.500 m2 inşaat alanına sahiptir. Yapımına başlanacak olan  KIZILKAYA SANAYİ SİTESİ ’nde ofis ve imalathane kısmı dahil kapalı alan büyüklüğü 510 m2 ile 3000 m2 arasında olan ve aynı zamanda sanayi yapısının cephesine göre 315 m2 ile 1300 m2 arasında değişkenlik gösteren bahçe kısımlarıyla toplam 28 adet işyeri bulunmaktadır.

Siz de işinize ve geleceğe  yatırım yapmak istiyorsanız Kızılkaya İnşaat’a gelin, kârlı yatırım fırsatlarından yararlanın!

  • Proje Türü Sanayi Sitesi
  • Saha Genişliği 28.000 m2
  • Sanayi Tipi Toplam 28 Adet Bahçeli İşyeri
  • İşyeri Alanı 510 m2 ile 3.000 m2 arası
  • Bahçe Alanı 315 m2 ile 1.300 m2 arası
  • Yüklenici Kızılkaya  İnşaat Mimarlık  A.Ş
  • Yer Konya-Ereğli Yolu Üzeri 18. Km
  • Baş. Tarih 2021

Proje Videosu

Konsept

Modern mimarisi ile alışılmışın dışında bir sanayi sitesi projesi! Projenin tüm detayları rahat bir çalışma ortamı için tasarlandı...

 

Her İşyerine Özel Bahçe Alanı!

Projemizde, sanayi yapısının cephesine göre 315 m2 ile 1300 m2 arasında değişkenlik gösteren bahçe kısımları mevcuttur.

Şehir Merkezine 18 KM Uzaklıkta!

Sanayi Sitesi Ereğli yolu üzerinde şehir merkezine 18 km mesafede, yeni açılan çevre yoluna ise 5 km mesafede bulunuyor!

Kizilkaya-sanayi-sitesi

Proje Konumu

Ereğli - Konya Yolu Erler Mahallesi

Detaylı Bilgi Al!

Lütfen sizi bilgilendirebilirmemiz için formu eksiksiz doldurun.

Çerezleri sitemizin temel işlevselliğini sağlamak, kullanımınızın istatistik analizini yapmak ve içeriklerle reklamların kişiselleştirilmesi için kullanıyoruz.

Projeler Bize Ulaşın