Forum Kampüs AVM

Tamamlanan Projeler

Kızılkaya Holding olarak bugüne kadar “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, birçok yenilikçi proje hayata geçirilmiştir. 1987 yılından bu yana, inşaat sektöründe bir çok alışveriş, iş merkezi, spor tesisleri, otel ve konut yaparak Konya’ya farklı mimarilerde değerli inşaat modellerini uyguladık. Yaklaşık 35 yıllık iş tecrübemiz ve “KIZILKAYA” güvencesini, tüm yapıtlarımızda Konya girişimcilerine ve ailelerine karlı yatırım, güvenilir konut ve iş yerleri olarak hizmetlerine sunduk. Kızılkaya Holding‘in süregelen ve alışkanlık haline getirdiği, yine Konya’ya değer katacak ve Yatırımcısına kazandıracak projelerden biri FORUM KAMPÜS AVM, yakın zamanda hayata geçiyor ve uzun süredir beklenen gözde mekanı KIZILKAYA HOLDİNG dev fırsata çeviriyor.

Bu bağlamda tasarlanan proje, şehir içinde ikonik duruşunun yanı sıra, bünyesinde bulunan lüks mekanlarla tüm misafirlerine tasarım, zerafet, keyif ve kaliteyi yaşatmayı garanti etmektedir. FORUM KAMPÜS AVM , Anadolu’nun metropol kentlerinden biri olan Konya’da yer almaktadır. Bugüne kadar Konya’da yükselen en önemli projelerden biri olan FORUM KAMPÜS, bölgeyi cazibe merkezi konumuna getirecektir. Rahat ulaşımın sağlanabildiği FORUM KAMPÜS, yeni nesil alışveriş konseptinin örnek noktası olacaktır. Üniversite ve çevre yollarına dakikalar ile ölçülebilen mesafesi ve marka bütünlüğü ile Konya‘nın en ayrıcalıklı lokasyonuna sahiptir.

Selçuk Üniversitesi yaya giriş çıkış kapısının hemen önünde olan proje alanı, araç trafiğinin yanı sıra yoğun yaya trafiğinin de üzerinde yer almaktadır. Selçuk Üniversitesi için büyük önem taşıyan Bosna Hersek mahallesi ( yeme-içme , barınma , sosyal alanlar , parklar , eğlenceler vs. olsun ) artık yeni kalbiyle daha da canlı. Yaklaşık 150.000 nüfusa sahip ve bunların çoğunluğunu öğrenci nüfusunun oluşturduğu Bosna Hersek Mahallesi’nde , FORUM KAMPÜS AVM , Yeni İstanbul Caddesi üzerinde bölgenin en büyük ve en prestijli avm projesi olmayı hedeflemektedir. Tüm ulaşım akslarına sıfır, yaklaşık 15.000 m2 inşaat alanına sahip , kapalı-yarı açık ve açık mekan uyumunu fazlasıyla gözeten , niceliği ve niteliği bakımından zengin , bölgedeki nüfusun sayısına ve yapısına uygun mekanlarla donatılması beklenen , kente bir armağan FORUM KAMPÜS AVM … 20 m2 ile 700 m2 arasında değişen işyerlerine sahip olan projede, 100’ü kapalı olmak üzere toplam 215 araçlık otopark, market, oto yıkama, kafe, restoran ve muhtelif m2’lerde cadde mağazaları bulunmaktadır.

Kalitesinden asla ödün vermeyen bu proje, şu an ciddi talep toplamakta ve ileride en az %50 oranında pirim yapması beklenmektedir. Caddeye sıfır mağazaları , rahata ve huzura açılan terasları ile boy gösteren kafe ve restoranlar, sadece kendisini değil , çevresini de kendisinden dolayı değerli kılıyor. Özellikle yeni çıkan yönetmeliklerle, Konya’da bulunan neredeyse tüm kafe ve restorantların açık tenteli alanları ve terasları ilgili idari kararlarıyla kaldırılmasından dolayı, yarı açık ve özellikle açık alanların bu projede ana unsur olarak gözetilmesi şimdiden büyük bir heyacan uyandırıyor.Siz de geleceğe yatırım yapmak istiyorsanız Kızılkaya Holding’e gelin, kârlı yatırım fırsatlarından yararlanın!

Kat Planları

  • Yüklenici Kızılkaya İnşaat Mimarlık A.Ş
  • Proje Türü Ticari Saha
  • Genişliği 7500 m2
  • Yapı Tekniği Betonarme Karkas
  • İnşaat Alanı 15000 M2
  • İş Yeri 76
  • Proje Yeri BosnaHersek /Selçuklu / KONYA
  • Başlangıç Tarihi 20/02/2020
  • Bitiş Tarihi 30/11/2020

Proje Videosu

Konsept

İnsan ve doğa ilişkisi ilk çağlara dayanmaktadır. Var oluşuyla birlikte doğayla iç içe uyum içinde yaşamaya alışmış olan insanoğlu, şehirleşmenin getirdiği düzenle birlikte doğayla arasına mesafe koydu. Ancak son zamanlarda doğaya olan özlemini özellikle yaşam alanı tercihine yansıtmaya başladı.

 

Modern, Şık, Gösterişli!

Modern, kalite esaslarıyla tasarlanan proje, şehir içinde ikonik duruşunun yanı sıra, bünyesinde bulunan lüks mekanlarla tüm misafirlerine tasarım, zerafet, keyif ve kaliteyi yaşatmayı garanti etmektedir.

Özel Konum

Selçuk Üniversitesi yaya giriş çıkış kapısının hemen önünde olan proje alanı, araç trafiğinin yanı sıra yoğun yaya trafiğinin de üzerinde yer almaktadır.

Farklı Dükkan Seçenekleri!

Projede bulunan 76 adet iş yerinden bütçenize, işinize uygun alanı seçerek, dilediğiniz zaman ticarete başlayabilirsiniz!

Proje Konumu

BosnaHersek / Selçuklu / KONYA

Detaylı Bilgi Al!

Lütfen sizi bilgilendirebilirmemiz için formu eksiksiz doldurun.

Çerezleri sitemizin temel işlevselliğini sağlamak, kullanımınızın istatistik analizini yapmak ve içeriklerle reklamların kişiselleştirilmesi için kullanıyoruz.

Projeler Bize Ulaşın