Green World

Tamamlanan Projeler

Spor evrensel kültürün bir parçası…Tüm dünya insanlarının ortak dili…Spor uluslararası platformda savaşların en asili …Çünkü o barışın savaşıdır. Sporun anayasası sağlığa, birlik ve beraberliğe, kardeşliğe, arkadaşlığa ve dostluğa dayanan bir insan topluluğu ekolüdür.

Spor vücudun organik direncini artıran, sistemlerin fizyolojik kapasitesini geliştiren bu kapasiteyi koruyan ve devam ettiren bir uğraştır. Spor yapmadan sürdürülen hayatta sistemlerin faaliyetleri geriler; ruhsal bunalımlar başlar, kötü alışkanlıklara zemin hazırlanır. Oysa ki; sistemli, düzenli, yaşa uygun spor yaparak sağlıklı, zinde ve güçlü kalmak, yüksek moral ve yaşam kalitesine sahip olmak mümkündür.

İşte bu anlayış ile Green World Spor Center yüzme havuzu, sauna, tuz ve buhar odası, fitnees salonu, Türk hamamı, masaj ve çamur banyosu, Jakuzi ve çocuk havuzu ile sosyal ve kültürel değerlerimize uygun bir şekilde düzenlenmiş kadın ve erkek bölümlerinin ayrı olduğu bir spor ve sağlık merkezidir.

Bünyesinde güzellik merkezi de bulunan Green World Spor Center kişisel bakımına özen gösterenlerin vazgeçemeyecekleri bir merkez olacaktır.

Green World Spor Center profesyonel kadrosuyla rahat ve huzurlu bir şekilde sosyal aktivitede bulunacağımız ve spor yapabilmemiz için kurulmuş; içi sadece spor ve sağlıklı yaşam olan bir kuruluştur.

Anlatmakla bitmeyecek yaşanarak görülebilecek bu rengarenk dünyaya sizleri de bekliyoruz.

1987 yılında başladığımız inşaat sektöründe birçok alışveriş merkezi, iş merkezi ve konut yaparak Konya’ya farklı mimarilerde değerli inşaat modellerini uyguladık. Yaklaşık 24 yıllık iş tecrübemiz ve Kızılkaya güvencesini tüm yapıtlarımızda Konya girişimcilerine ve ailelerine sağlayarak karlı yatırım ve güvenilir konut ve iş yerlerini hizmetlerine sunduk.

2010 yılı itibariyle KIZILKAYA İNŞAAT MİMARLIK A.Ş. aile şirketimizin kurulmasıyla büyüyen şehrimize büyük projelerinde imzamızı atıyoruz.

  • Yüklenici Kızılkaya İnşaat Mimarlık A.Ş
  • Proje Türü Ticari
  • Yapı Tekniği Betonarme Karkas
  • Başlangıç Tarihi 2010
  • Bitiş Tarihi 01/01/2012
  • Alan 3500 m2

Proje Videosu

Proje Konumu

Doç. Dr. Halil Ürün Cd.

Detaylı Bilgi Al!

Lütfen sizi bilgilendirebilirmemiz için formu eksiksiz doldurun.

Projeler Bize Ulaşın