Konya Forum AVM

Tamamlanan Projeler

Kızılkaya Holding‘in süregelen ve alışkanlık haline getirdiği projelerden biri; "KONYA FORUM AVM" de ÖN TALEP toplanmaya başladı.

Uzun süredir beklenen gözde mekanı KIZILKAYA HOLGİNG dev fırsata çeviriyor. Selçuk Üniversitesi için büyük önem taşıyan Bosna Hersek mahallesi ( yeme-içme , barınma , sosyal alanlar , parklar , eğlenceler vs. olsun ) artık yeni kalbiyle daha da canlı. Yaklaşık 100.000 nüfusa sahip ve bunların çoğunluğunu öğrenci nüfusunun oluşturduğu Bosna Hersek Mahallesi’nde , KONYA FORUM AVM , tek ticari aks olan Osmanlı Caddesi’nin en büyük ve en prestijli avm projesi olmayı hedeflemektedir.

Tüm ulaşım akslarına sıfır, yaklaşık 20.000 m2 inşaat alanına sahip , kapalı-yarı açık ve açık mekan uyumunu fazlasıyla gözeten , niceliği ve niteliği bakımından zengin , bölgedeki nüfusun sayısına ve yapısına uygun mekanlarla donatılması beklenen , kente bir armağan KONYA FORUM AVM …

20 m2 ile 1300 m2 arasında değişen işyerlerine sahip olan projede, 200’ü kapalı olmak üzere toplam 300 araçlık otopark, market, oto yıkama, kafe, restoran ve muhtelif m2’lerde cadde mağazaları bulunmaktadır. Kalitesinden asla ödün vermeyen bu proje, şu an ciddi talep toplamakta ve ileride en az %50 oranında pirim yapması beklenmektedir.

Caddeye sıfır mağazaları , rahata ve huzura açılan terasları ile boy gösteren kafe ve restoranlar, sadece kendisini değil , çevresini de kendisinden dolayı değerli kılıyor. Özellikle yeni çıkan yönetmeliklerle, Konya’da bulunan neredeyse tüm kafe ve restorantların açık tenteli alanları ve terasları ilgili idari kararlarıyla kaldırılmasından dolayı, yarı açık ve özellikle açık alanların bu projede ana unsur olarak gözetilmesi şimdiden büyük bir heyacan uyandırıyor.

Tanıtım katoloğu için tıkılayın.

  • Yüklenici Kızılkaya Emlak İnşaat A.Ş
  • Lokasyon Bosna Hersek Mahallesi
  • Başlangıç Tarihi 01/05/2018
  • Bitiş Tarihi 09/09/2019
  • Proje Alanı 20.000 M2

Proje Videosu

Proje Konumu

Bosna Hersek Mahallesi

Detaylı Bilgi Al!

Lütfen sizi bilgilendirebilirmemiz için formu eksiksiz doldurun.

Projeler Bize Ulaşın