6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun), 07.04.2016 tarih ve 29677 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Kızılkaya Şirketler Grubu (Şirketler), veri sorumlusu olarak, gerek fiziksel gerekse dijital ortamdaki kayıtlı bulunan kişisel verilerin korunmasına son derece önem vermekte, kişisel verilerin korunması konusunda gerekli tüm tedbirleri alarak, Kanuna, Kanuna dayanılarak çıkarılan yönetmeliklere ve sair mevzuat hükümlerine uygun hareket etme konusunda azami özeni göstermektedir.

İşbu politika, Kızılkaya Şirketler Grubu iştirakleri olan, Çağlayan Kızılkaya İnşaat Tekstil Gıda Turizm Mobilya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Şakir Kızılkaya İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Kampüs Park Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Ckarchitects Mimarlık İnşaat Anonim Şirketi, Osman Kızılkaya İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, Forum Kampüs Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Yaşar Kızılkaya Forum İnşaat Yapı’yı kapsamaktadır.

İlgili Dosyalar

Çerezleri sitemizin temel işlevselliğini sağlamak, kullanımınızın istatistik analizini yapmak ve içeriklerle reklamların kişiselleştirilmesi için kullanıyoruz.

Projeler Bize Ulaşın